SEJFIK - polski program, 4 poziomy poleconychWszyscy zachwycaja sie zagranicznymi programami , a mamy polskie , bardzo dobre, równiez z zaufanymi adminami, stabilnymi i wypłacajacymi od lat.
Szczerze mówiąc mozliwości sa tutaj całkiem dobre.

SEJFIK oferuje aż 4 poziomy poleconych . Poleć zapis do sejfika znajomym i zarabiaj odpowiedni % za ich zarobki dożywotnio. Od każdego poleconego dostajesz 16% od jego zarobków (oczywiście bez uszczerbku na jego zarobkach).

sejfik.com Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych.
Gdy uzbierasz minimum 3zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki.
W SEJFIK: Po 45 dniach od wypłaty otrzymasz 1% wypłaconej kwoty z powrotem na konto w sejfik w ramach bonusu lojalnościowego! 
Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie.
Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat.

Sejfik oferuje tez skuteczną i niedrogą reklamę .
np. za 1,70 zł mozesz kupić 1000 wyświetleń swojej strony, bloga itp.
Mozesz kupic reklamę za sms, ze zgromadzonych środków lub po prostu przelać z konta pieniądze.

W sejfiku mozemy tanio i prosto a zarazem skutecznie ( wiem z doswiadczenia) zareklamować się.

Dostępnych wiele usług reklamowych. Także opcja reklama za sms.

Np. gwarantowane rejestracje.
-Znakomita usługa o 100% skuteczności w postaci gwarantowanej liczby zapisów na dowolnej stronie takiej jak np. innych program get-paid, forum, portal rozrywkowy, gra on-line. Usługa jest ważna do osiągnięcia określonej liczby rejestracji.
Przez rejestracje rozumie się przejście pełnej procedury zapisu i minimum jedne logowanie. Umożliwiamy dodawanie także swoich warunków. od 4 zł za 10 rejestracji.
Reklama na stronach użytkowników
Twój baner/link na SETKACH RÓŹNYCH STRON? Tak! Wyświetlaj reklamę w innowacyjnej usłudze probaner. Nasi użytkownicy umieszczają na swoich stronach skrypt, który wyświetla rotacyjnie banery i linki. Płacisz tylko za unikalne wyświetlenia - odsłony dostajesz gratis. Usługa jest idealnym uzupełnieniem rotacji banera na naszej stronie ponieważ w przypadku tej usługi zasięg nie jest ograniczony tylko do naszych odwiedzających. od 0,30 gr
i wiele wiecej
Ostatnia nowość w sejfiku to płatny traffic,
Metoda zarobku dla webmasterów chcących spieniężyć ruch na swoich stronach www.
Cała praca polega wyłącznie na wstawieniu, w dowolnym miejscu, na swojej stronie specjalnego skryptu, który będzie generował ruch na stronach reklamodawców. Proces odbywa się w tle i nie powoduje wyświetlania żadnych reklam  ani innych elementów tak więc zerowym kosztem możesz zmienić swój ruch (ang. traffic) na stronie w zarobki (zł).zachęcam Cie do darmowej   rejestracji w tym programie.
Kliknij w baner poniżej lub na górze strony.


sejfik.com